fb front 85

 

folder

 

oGremium

 

program

 

WNIOSKI

Tym razem gospodarzem GREMIUM  jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, jeden z najstarszych Uniwersytetów w Polsce,  którego obchody rocznicy 90-lecia utworzenia  zbiegają się z organizacją
VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI.

1 dzień
7 grudnia 2016

2 i 3 dzień
8,9 grudnia 2016
Uniwersytet Ekonomiczny
w Poznaniu                  

al. Niepodległości 10
61-875 Poznań
Hotel Novotel Poznań Centrum****
Pl. W Andersa 1
61-898 Poznań

 

 

                            Wielkopolska to wielka historia i wielka przygoda. Tutaj na Szlaku Piastowskim znaleźć można zarówno ślady początków Państwa Polskiego jak i poznać historię w nowoczesny sposób. Szczególną atrakcją są liczne zamki, pałace i dworki. To także kraina jezior i rzek ze szlakiem wodnym - Wielka Pętlą Wielkopolski. Na aktywnych czekają szlaki rowerowe i stadniny koni. Można wzbić się w niebo w balonie lub zjechać 600 m pod ziemię do kopalni soli w Kłodawie. Z Wolsztyna w podróż retro zabierze turystów pociąg z parowozem. Całość wrażeń dopełni smak regionalnej kuchni.
        Przepiękny Poznań leżący nad Wartą to stolica Wielkopolski, w której narodziła się polska państwowość. To miasto o niecodziennej urodzie, przyciąga odwiedzających jak magnes zarówno ze względów ekonomicznych, kulturalnych jak i historycznych, gdyż wielowiekowe dzieje przeplatają się tutaj z nowoczesnością i techniką. Poznań to zachwycająca architektura, muzea, zabytki ale również rozległe parki i ośrodki rekreacyjne. Poznań jest na czwartym miejscu pod względem odwiedzin przez turystów miastem w Polsce. 
  Od 90 lat Uniwersytet  Ekonomiczny w Poznaniu jest kuźnią przedsiębiorczości o silnym zapleczu naukowym, rozwijając wszystkie formy kształcenia akademickiego. Posiada również renomę prężnego ośrodka analiz gospodarczych, nieustannie pogłębiając współpracę z zagranicą i praktyką gospodarczą. Katedra Turystyki, powstała w 1973 roku, jest jedną z najstarszych instytucji naukowych zajmujących się badaniami nad turystyką. Katedra Turystyki prowadzi wyspecjalizowany kierunek studiów Gospodarka Turystyczna dla obu szczebli kształcenia akademickiego.
  Czterogwiazdkowy Novotel Poznań Centrum to idealne miejsce na spotkania z kontrahentami lub zorganizowanie dużych konferencji, nawet dla kilkuset uczestników. Z hotelu jest blisko zarówno do Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy do Starego Rynku. Komfortowe pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną, bliskość galerii handlowej Stary Browar oraz pyszne dania regionalne w hotelowej restauracji sprawiają, że w Novotelu również pobyt rodzinny będzie wspaniałym przeżyciem.

 

 

 

 

Newsletter

   2

Organizatorzy

  • FTR_logo.png
  • MSiT.png
  • Pot.png
  • Poznan.png
  • SWW.png
  • UEP_ziel.png
  • Wielkopolski.png

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Go to top