fb
 
 

folder

program

noclegi B

WNIOSKI22

Aktualności

Szanowni Państwo, z myślą o Was przygotowujemy nową stronę internetową Gremium Ekspertów Turystyki. Zobaczycie tam najnowsze informacje dotyczące jubileuszowego X GET, poznacie naszych ekspertów i cofniecie się w czasie do minionych konferencji. Mamy również nadzieję, że nowe narzędzia ułatwią proces rezerwacyjny. Zmieniamy się dla Was!

W imieniu organizatorów IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, które obyło się 28 marca 2019 roku w Gdańsku, wyrażamy serdeczne podziękowanie za udział, zaangażowanie i wsparcie przy realizacji tego, tak ważnego dla polskiej turystyki, wydarzenia. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to jedno z największych przedsięwzięć naukowo-branżowych w Polsce i marka sama w sobie. Jest to konferencja, która od lat stanowi platformę integracji środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych. To za każdym razem wydarzenie wyjątkowe składające się z konferencji naukowo-branżowej, debat eksperckich i cyklu warsztatów branżowo samorządowych. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością pragniemy wyrazić swoje podziękowanie za aktywny udział w tej konferencji co istotnie przyczyniło się do jej sukcesu. Żywimy głęboką nadzieję, że nasze wspólne działania dostarczyły uczestnikom i gościom wielu istotnych i niezbędnych w codziennej pracy treści merytorycznych oraz niezapomnianych wrażeń, a także wielu nowych kontaktów zawodowych i osobistych. Deklarujemy, że idea organizacji wspólnego spotkania przedstawicieli środowisk nauki i praktyki sektora turystyki będzie kontynuowana. Ufamy, że wkład w kreowanie i rozwój tego przedsięwzięcia będzie udziałem całego środowiska związanego z sektorem polskiej turystki. Wyrażamy również nadzieję na aktywną współpracę podczas kolejnej, tym razem szczególnej bo jubileuszowej, edycji X GREMIUM EKSPERTÓW TURSYTYKI, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Niech to nasze wspólne przedsięwzięcie, którego organizacja planowana jest na początku grudnia 2020 roku, wzbogaca nas o nową wiedzę i doświadczenia oraz nakreśla nowatorskie kierunki działania i rozwoju turystyki w Polsce. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie lub pomysły na przyszłą edycję Gremium, coś co moglibyśmy wprowadzić lub poprawić - zapraszamy do kontaktu i współpracy! Zachęcamy również do zapoznania się z wnioskami i rekomendacjami z konferencji oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

zgloszenieUWAGA! UWAGA! INFORMACJA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

 Wszystkie osoby chętne, które jeszcze nie wysłały swojego formularza, wciąż mają szansę na udział w GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI.
Ilość miejsc ograniczona pojemnością sali

>>PRZEJDZ DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO 

touraslon 2018
 
„Międzynarodowe Targi Poznańskie partnerem GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. Razem zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON, które od 30 lat wspierają i integrują branżę turystyczną. …Czytaj więcej …

Organizator

 
FTR 

Gospodarze

Partnerzy Naukowi

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Go to top