fb
 
 

folder

program

noclegi B

WNIOSKI22

touraslon 2018

 

TOUR SALON 2020 – DLACZEGO WARTO?

PROJEKT OD 30 LAT WSPIERA I INTEGRUJE BRANŻĘ TURYSTYCZNĄ, DOSTARCZA INSPIRACJI, KREUJE NOWE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI OFERTY TURYSTYCZNEJ, ROZWIJA PASJE I POKAZUJE TURYSTYCZNY POTENCJAŁ NASZEGO KRAJU.

Targi TOUR SALON to przede wszystkim miejsce promocji regionów, miast, gmin i powiatów, a także obiektów noclegowych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które w swojej ofercie posiadają produkty i usługi turystyczne. Wydarzenie, dzięki kompleksowej promocji i wieloletniej współpracy z branżą, pozwala wystawcom dotrzeć z ofertą nie tylko do pasjonatów podróży, ale także do touroperatorów i przedstawicieli biur podróży szukających ciekawych destynacji dla swoich klientów.

 TourSalon day1 50

TOUR SALON – co wyróżnia projekt?

Organizator wydarzenia oferuje nie tylko nieograniczone spektrum możliwości w zakresie aranżacji ekspozycji i interaktywnej prezentacji produktów czy usług, ale także skompletował pakiet działań promocyjnych, który ma wspierać promocję wystawców  już na kilka miesięcy przed targami, a także po ich zakończeniu. Rynek eventów dla sektora turystycznego jest bardzo nasycony, dlatego staramy się rozszerzać pakiet świadczeń dla wystawców o takie, które nas wyróżnią, a jednocześnie wzmocnią świadomość marki wystawcy i znajomość jego produktu. Dziś już nie wystarczy tylko być na targach, by osiągnąć sukces. Potrzebne jest bardziej kompleksowe podejście, w którym znajdzie się miejsce na ciekawy projekt stoiska, regularną promocję w kanałach umożliwiających bezpośrednie dotarcie do klientów, a także spotkania z mediami. Jako organizator targów TOUR SALON mamy możliwość wsparcia naszych wystawców w tych obszarach. – informuje Filip Bittner, a jego słowa są potwierdzeniem oferty, która obejmuje nie tylko udział w ekspozycji, ale także takie działania jak outdoor na terenie targów czy samego Poznania, a także wąsko targetowane działania skierowane do touroperatorów i pasjonatów podróży wykorzystujące potencjał stron internetowych i mediów społecznościowych należących do Grupy MTP. Wiele z tych działań realizowanych jest w ramach zgłoszenia udziału w targach i skorzystanie z nich jest możliwe od momentu zgłoszeniu udziału w targach.

TourSalon day1 99

Gwarancja jakości

Targi TOUR SALON co roku są raportowane w Międzynarodowym Związku Statystyk Targowych CENTREX i audytowane przez tę organizację, dzięki czemu partnerzy i wystawcy projektu mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe i marketingowe zgodne z założonymi celami. To także jedyne, organizowane w Polsce targi dla sektora turystycznego, które są akredytowane przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. To najlepsza rekomendacja mówiąca o tym, że wydarzenie jest przygotowywane jest według światowych standardów, z ogromną dbałością o jakość usług i tym samym zapewnia wystawcom i odwiedzającym gwarancję solidnej inwestycji biznesowej. Targi Tour SALON były także wyróżnione przez Polską Izbę Przemysłu Targowego i otrzymały znak jakości „Targi z rekomendacją PIPT”.

Program wydarzeń, czyli nasze mocne strony

Festiwal Podróżników TOUR SALON Wydarzenie przygotowywane z myślą o wszystkich, którzy chcą zdobyć cenną wiedzę jak przygotować się do podróży i jak jej doświadczyć, by pozostawiła po sobie wiedzę o ludziach i miejscach oraz niezapomniane wrażenia. Od 2017 roku, w ramach Festiwalu, na scenie pojawili się m.in. Jarosław Kuźniar, Katarzyna Pakosińska, Miłka Raulin, Tomasz Zubilewicz, Jacek Hugo-Bader, Adam Wajrak oraz Mateusz Waligóra.

TourSalon day2c100fotobueno TOUR SALON 2019 02 03 131

Najlepsza lekcja ever! Projekt multidyscyplinarny, który został zainicjowany w 2018 roku i który ma pokazać młodym ludziom jak piękny i ciekawy jest otaczający nas świat oraz zachęcić do jego odkrywania. Zajęcia, które targi TOUR SALON przygotowują ze swoimi partnerami mają nietypowe tematy i formę, dzięki czemu nie mowy o nudzie. W 2018 roku odbyły się m.in. warsztaty projektowanie 3D, lekcja geografii z Szymonem Radzimierskim, zajęcia na temat ekologicznego i artystycznego wymiaru podziemnych form życia połączone z projektowaniem interaktywnej instalacji, lekcja biologii pt. „Tajemnice mieszkańców poznańskiego ZOO”.

TourSalon day2 137

TOUR SALON Blog Meeting Wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym. Pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Termin targów

Trwają obecnie konsultacje organizatorów targów z przedstawicielami branży dotyczące terminu przyszłorocznej edycji targów.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl

Organizator

 
FTR 

Gospodarze

Partnerzy Naukowi

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Go to top